Všeobecné informace

Kde ateliér najdete a na co se při focení připravit ...

 

 

 

Ateliér se přestěhoval na novou adresu a nyní je na adrese : Lepařova 8, Opava. Najdete mě v 1.poschodí kancelářské budovy, dveře číslo 1.

 

https://mapy.cz/zakladni?x=17.8945294&y=49.9404872&z=17&source=addr&id=11442100

 

Parkovat lze buď přímo na ulici Lepařova, ale z vlastních zkušeností doporučuji vyjet malinko dřív, protože někdy tam místo není a musí se parkovat na vedlejší Havlíčkove ulici /u Polikliniky/ nebo u sv.Hedviky /a potom projít mezi domy 200m ke mně./ :-)

Městskou dopravou je to poměrně jednoduché – trolejbus číslo 202 má zastávku pár metrů od ateliéru :-) - zastávka U soudu.

Z Horního náměstí a Bredy je to ke mně 500 m – cca 5 minut pěšky, takže parkovat se dá i tam popřípadě. Pokud přijedete s kočárkem, pomohu Vám ho vynést i snést :-).

V ateliéru je pro maminky připraven přebalovací pult s podložkou a pohodlná sedačka na nakrmení miminka. Pro větší děti je k dispozici nočník a pro ty největší je toaleta na chodbě :-).

Ateliér je celoročně vytápěný tak se nemusíte bát, že by byla dětem zima. U novorozeneckého focení ještě přitápím přímotopem :-).

Více o novorozeneckém focení najdete tady:

http://www.chudasci.cz/newborn-foceni-info/

 

Pro těhulky jsou bližší iformace tady :

http://www.chudasci.cz/%20tehulky-foto/

 

Na všechna focení, která mám v nabídce lze zakoupit také dárkový poukaz ! Ten je vždy v dané hodnotě podle druhu focení.

Poukaz je potřeba vyčerpat v době jeho platnosti !

Poté již není možnost poukaz využít !

 

 

 

 

V případě dalších informací volejte na moje telefonní číslo : 775103389

 

Budu se a všechny moc těšit !!!

Lenka

Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled