Newborn focení info

Info k focení newborn( novorozeňátek) 

 

 

Kdy se objednat k novorozeneckému focení??

Nejvhodější doba pro objednání je ještě v těhotenství. Napíšete mi kdy máte termín porodu, já si termín poznačím do diáře a vy se mi poté co porodíte miminko, ozvete ještě z porodnice, že je miminko na světě. Psát mi můžete buď sms zprávu na číslo 775103389 nebo zprávu na mé FCB stránky Lenka Chudá FOTO. Pokud nastane po porodu jakýkoli problém a vy nemůžete na focení přijít, prosím také o info, abych mohla termín popřípadě nabídnout jiným zájemcům.Jaká je ideální doba na focení novorozeňátek??

Novorozeňátka se fotí v rozmezí od 5-14 dnů po narození. Nejvhodnější doba je kolem 10.dne :-)

Miminko v tomto období bývá více spavé a nebudí se tak často. Pamatuje si ještě polohy z bříška a tak se s ním snadněji manipuluje.

O Vaše miminko se starám jako o to vlastní a tak nemusíte mít žádné obavy o jeho bezpečí.Kdy focení probíhá ??

Focení probíhá většinou dopoledne a trvá 3-4h. Začíná se v 9h.a končí se kolem 12-13h.

V ateliéru je k dispozici pohodlá kožená sedačka a můžu Vám uvařit čaj nebo kávu, kojícím maminkám Caro nebo kojící čaj :-) …Kde focení probíhá??

Focení probíhá v mém ateliéru na Otické 19 v Opavě. Ateliér je vytápěn jak běžným topením tak ještě podlahovým a při focení miminek používám ještě i horkovzdušný ventilátor, aby bylo v ateliéru příjemné teplo a miminko se mohlo fotit i nahé.Focení rodičů nebo sourozenců s miminkem??

Ano, určitě je možné. Miminko v náručí rodičů fotím hlavně nahé, proto myslete na náhradní oblečení, kdyby se stala „malá nehoda“ a miminko se v náručí pokakalo nebo Vás počůralo :-).

Vhodné je mít sebou i tmavou variantu oblečení/pro případ, že by se fotilo na černém pozadí/.

Pokud chcete vyfotit miminko se starším sourozencem, myslete na to, aby mělo starší dítě jednoduché ideálně jednobarevné oblečení, bez nápisů a obrázků a aby barevně ladilo i s Vámi na společné fotce.Co si máme přinést sebou?

Jediné co na focení potřebujete je jednorázová přebalovací podložka, pleny a dudlílk/pokud používáte/.

Pokud nekojíte tak i UM pro miminko.

Přebalovací koutek s podložkou v ateliéru k dispozici je.Můžeme si přínést nějaké své oblečení pro miminko nebo hračky na focení??

Prosím NE. Mám svůj styl focení a v ateliéru je nepřeberné množství košíků, rekvizit, nádob, oblečků, čelenek a hraček, které se dávají miminkům do ručky … všeho tam je opravdu dost.Ostatní důležité informace:  • myslete na malou svačinku pro sebe, když Vás v průběhu focení přepadne hlad :)

  • je dobré, když miminko nakojíte až u mě v ateliéru těsně před focením – lépe potom usíná

  • pokud používáte například kapky proti bolesti bříška, mějte je sebou

 

Kolik focení stojí a kolik fotek dostaneme??

 

Focení stojí 2000 Kč a dostanete 15ks fotografií v digitální podobě dle Vašeho výběru. Výběr probíhá tak, že Vám po focení pošlu náhledy a Vy si vyberete, které fotky chcete upravit.

Každou fotku dostanete v barevném i černobílém provedení.

Částka je splatná ihned po focení, proto mějte prosím hotovost s sebou.

V ceně focení je také kartička s údaji o narození a koláž s detaily /nožičky, ručičky .../

Doba vyhotovení zakázky je od Vámi vybraných náhledů 4-6týdnů

 

Neupravené fotky ani RAW neposkytuji, proto mě o to ani nežádejte prosím !!!

 

Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled